Pridať inzerát

Pracovník údržby

ZVL SLOVAKIA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.nástupný bonus 100 EUR
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a
zariadení vo výrobnej prevádzke
- údržba zariadení ako aj priestorov
- bežné opravy, výmena poškodených častí a drobné montáže
- elektrikárske práce

- Prítomnostný bonus v hodnote 600 EUR/rok
- Zvýšenie mzdy už po 3 mesiacoch v závislosti od prístupu ku práci a schopnostiam
- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Zaškolenie
- Motivujúce finančné odmeňovanie
- Príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky
- Finančné ohodnotenie najlepších zamestnancov, príspevky pri jubileách, narodení dieťaťa, darovaní krvi, firemné akcie
- Vzdelávanie zamestnancov, zvyšovanie kvalifikácie, odmeny za nápady na zlepšenie
- Príjemné pracovné prostredie v kolektíve stabilných spolupracovníkov
- Stravovanie v jedálni resp. gastro lístky

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu masarova@zvlslovakia.sk

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnuté osobné údaje uchádzača o zamestnanie zahrnuté do životopisu budú spracúvané prevádzkovateľom spoločnosťou ZVL SLOVAKIA, a.s., so sídlom Na stanicu 22, 010 09 Žilina, výlučne na účel tohto výberového konania, pričom právnym základom je vykonanie opatrení v súvislosti s predzmluvným pracovnoprávnym vzťahom. Osobné údaje budú uchovávané do ukončenia výberového konania.
Ak máte záujem, aby sme Vaše osobné údaje ďalej uchovávali a spracúvali, pošlite nám spolu so životopisom písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov v znení :

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov (GDPR), súhlasím s uchovávaním a spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom ZVL SLOVAKIA, a.s., so sídlom Na stanicu 22, 010 01 Žilina, IČO: 31635164, uvedených v životopise, ktorý som poskytol spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a.s., za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu v spoločnosti ZVL SLOVAKIA, a.s.. Doba uchovávania osobných údajov je 3 roky, ak nedôjde k jeho skoršiemu odvolaniu. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať oznámením na kontaktné miesta prevádzkovateľa :

Kontaktné údaje prevádzkovateľa :
ZVL SLOVAKIA, a.s., Na stanicu 22, 010 09 Žilina
Mail : masarova@zvlslovakia.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnika

Ostatné znalosti

- Vyhláška č. 508/2009, § 22 a vyššie podmienkou - Pokročilý

- analyzovanie a riešenie problémov
- improvizačné spôsobilosti, pružnosť v myslení,
manuálna zručnosť
- technické myslenie
- organizovanie a plánovanie svojej práce
- vzdelanie v obore elektro podmienkou
- znalosť základných údržbárskych prác (elektro, mechanika, inštalatérske)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovednosť

Výroba a predaj ložísk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov