Údržbár - so zameraním na mechanickú časť strojov - bez nočných zmien

ZVL AUTO spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košická 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiac750 EUR základ + variabilná zložka v závislosti od skúsenosti uchádzača + odmena za splnenie plánu do 40 EUR + 0,31 EUR za každú odpracovanú hodiny + dochádzkový bonus Základná zložka mzdy bude prehodnotená po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta bude:
- vykonávať operatívnu a preventívnu údržbu strojných zariadení,
- vykonávať opravu strojných zariadení,
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Spoločnosť ponúka možnosť sebarealizácie, osobného rastu, perspektívu dlhodobého zamestnania.
Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčitý čas.
Jednozmenná prevádzka od 7.00 do 15.30 alebo dvojzmenná prevádzka od 6.00 do 14.00 & od 14.00 do 22.00.
Zamestnávateľ zabezpečuje teplé jedlo, doplatok zamestnanca vo výške 1,07 EUR.
Autobusová zastávka v blízkosti areálu.
Príjemný pracovný kolektív.

Vopred ďakujeme za reakcie na predmetný inzerát, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Kandidát na dané pracovné miesto musí spĺňať tieto predpoklady:
- vzdelanie strojárskeho zamerania,
- prax na pozícii údržbár strojných zariadení,
- čítanie výkresov,
- manuálna zručnosť.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu ISO/TS 16949:2009.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Košická 26
081 62 Prešov