Pridať inzerát

Office manažér

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

  • Miesto práce: Viedenská cesta 257, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny v závislosti od zvládnutia náročných úloh.
  • Termín nástupu: 1.9.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie chodu sekretariátu, vedenie dochádzky, starostlivosť o kuchynku a priestory zväzu.
- Office podpora - príprava podkladov pre účtovníčku, cestovných príkazov a spolupráca s účtovníčkou, evidencia pošty, nákupov, faktúr.
- Vykonávanie platobného styku, vedenie hotovostnej pokladne.
- Komunikácia s externým prostredím pri zabezpečovaní úloh.
- Organizačná a administratívna príprava konferencií, zhromaždení, seminárov a pod.
- Nákup spotrebiteľského materiálu a občerstvenia.
- Plánovanie harmonogramu stretnutí a ďalších akcií prezidenta ZSPS.
- Príprava podkladov rôzneho charakteru, tabuliek, listov, mailov, podkladov pre webovú stránku, kontrola textov.
- Komunikácia s administrátorom webstránky a redaktorom Stavebných novín.
- Plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

- Možnosť skráteného úväzku (nie je podmienkou).
- Po zapracovaní sa možný platobný postup.
- Flexibilná pracovná doba.
- Po zapracovaní sa možná dohoda o práci z domu.
- Príjemná atmosféra na pracovisku.
- Stabilné pracovné miesto.
- Technická podpora (služobný mobil, PC.)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu. K životopisu pripojte aj fotografiu a motivačný list, v ktorom uveďte Vaše schopnosti, zručnosti, skúsenosti a Vaše dosiahnuté výsledky a úspechy.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Podrobnosti Vám zodpovieme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Základy
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- Znalosť anglického jazyka výhodou.
- Organizačné zručnosti.
- Pozitívne naladenie.
- Samostatnosť, tímová spolupráca, flexibilita a kreativita.

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) je nezávislá organizácia zamestnávateľov, ktorá od roku 1990 združuje odborníkov a podniky všetkých veľkostí pôsobiace v bytovom, nebytovom a inžinierskom stavebníctve. Ako nepolitická inštitúcia aktívne prispieva k vytváraniu vhodného podnikateľského prostredia a konštruktívnej celospoločenskej diskusii o stavebníckom sektore. ZSPS je členom tripartity, zúčastňujem sa na riešení domácich a medzinárodných projektov. Organizácia s celoslovenskou pôsobnosťou v oblasti stavebníctva.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci