Pridať inzerát

Manažér kvality

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností, schopností a zručností daného kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu zameraného na vedecko - výskumné projekty (projekty spoločného európskeho záujmu - IPCEI) hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu:
Manažér kvality.
Tím vyvíja batériové úložiská energie druhej životnosti (second-life battery storage) na úrovni skriňového riešenia - racku.
Nová posila nášho tímu bude zodpovedná za:

- Realizáciu výkonu činnosti Manažéra kvality IMS
- Prácu s dokumentáciou IMS – tvorba, evidovanie, používanie, distribúcia, archivácia
- Výkon činnosti Interného audítora IMS v zmysle Programu Interných auditov –
vypracovanie plánu interných auditov, ich uskutočnenie a vyhodnotenie
- Vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu
- Hodnotenia dodávateľov a zvyšovanie kvality, analýzu procesov a celkového trendu, vyhodnocovanie nápravných opatrení
- Vypracovanie správ pri nájdení problému s kvalitou a kontrolu efektívnosti nápravného opatrenia podľa stanovených kritérií
- Dodržiavanie a zabezpečovanie metrologického poriadku spoločnosti, starostlivosť o meradlá, správu meradiel a metrologického poriadku
- Vypracovanie a prípravu podkladov pre vedenie spoločnosti
- Udržiavanie, aktualizáciu a archiváciu dokumentácie
- Sledovanie legislatívnych zmien súvisiacich s výkonom svojej činnosti, ich komunikáciu vo vzťahu k ostatným zamestnancom a ich aktívna implementáciu do činností.

- práca v príjemnom pracovnom prostredí,
- spoločné tímové aktivity - teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- flexibilný pracovný čas,
- priestor na sebarealizáciu a odborný rast,
- možnosť participovať na riešení zaujímavých projektov v oblasti energetiky,
- homeoffice (1xtýždenne),
- 3 x sick day/rok

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozíicí

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie min. I. stupňa,
- 3 roky praxe na obdobnej pozícii,
- znalosť noriem ISO 9001, 14001, 45001,
- predchádzajúce skúsenosti s nastavovaním, implementáciou, návrhom procesov a riadením oddelenia kvality výhodou

ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. je spoločnosť etablovaná v energetickom odvetví.
Spoločnosť sa ako jediná na Slovensku dlhodobo a odborne zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární, navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární, ako aj podporou kvalifikovanej údržby zariadení vodných elektrární. Realizujeme projekčné a konštrukčné riešenia pre vodné turbíny a ich príslušenstvo, ako aj pre iné energetické zariadenia.
Taktiež sa zameriavame na aplikovaný výskum a vývoj s dlhoročnou tradíciou.
Spoločnosť disponuje certifikátom o oprávnení pre výkon "Výskumno-vývojovej činnosti".
V rámci projektu European Battery Innovation, ktorý patrí medzi dôležité projekty spoločného európskeho záujmu (IPCEI), sa spoločnosť ZTS - VÝSKUM A VÝVOJ, a.s. orientuje na regeneráciu použitých batérií z elektromobilov.
Spoločnosť ZTS VV rozširuje aktivity v oblasti vývoja, a to práve o spôsob efektívnej recyklácie batérií nevhodných na sekundárne využitie. Recykláciou získané materiály budú použiteľné na výrobu nových batériových článkov, čím sa zníži potreba ťažby vzácnych kovov, ako aj znečistenie spôsobené prepravou materiálov na výrobu batérií, prípadne prepravou nových batérií, vyrobených v iných častiach sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov