Pridať inzerát

Skladník - sklad Chynorany

ZOP plus, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chynorany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 - 1 100 EUR/mesiacMzda dohodou + výkonnostné prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom, expedícia tovaru pondelok-piatok a sobota jedenkrát mesačne v čase od 08:00 do 12:00
- uskladnenie materiálu podľa skladovacieho poriadku
- aktívna práca na VZV a regálovom zakladači (retruck)
- vychystávanie a odoslanie výrobkov
- starostlivosť nad zverenou technikou
- dodržiavanie smerníc BOZP a PO
- obsluhovanie skenerov, značenie tovaru
- balenie- ručné a na baliacom stroji a expedícia tovaru
- zodpovednosť za poriadok v sklade a vo vonkajších priestoroch firmy
- kontrola expirácie tovaru
- ochota pracovať 8 hodín denne 8:15 - 17:00
- nadčasy spojené s prácou sú automaticky platené
- riešenie operatívnych úloh
- nakládka tovaru do vozidla
- výkladka tovaru u zákazníkov
- uchádzač musí byť pripravený na manuálnu prácu

zaškolenie, mladý kolektív, práca v modernom sklade

Profesijný životopis a motivačný list prosím zašlite emailom na adresu: zitova@zopkrby.sk alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

PROSÍM ČÍTAJTE POZORNE :
- prax na VZV výhoda, podmienkou je VP skupina B
- znalosť práce s čiarovými kódmi, skenermi - výhodou
- každý deň sa práca vykonáva v Chynoranoch
- bezúhonnosť, flexibilita, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, slušné vystupovanie
- vedieť si poradiť so stresovými situáciami a ochota učiť sa neustále nové učiť sa
- odpovedáme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky, ďakujeme za pochopenie

Obchodná firma špecializovaná na:
- predaj komínových systémov
- predaj krbov, kozubov a kachlí
- veľkoobchod, maloobchod

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov