Pridať inzerát

Marketing project manager

ZOOMZOOM, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 100 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností uchádzača. Zamestnancovi je raz ročne vyplácaný bonus závislý od výsledkov spoločnosti a osobných výsledkov.
  • Termín nástupu: 15.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny/a, máš tímového ducha a odhodlanie? Ak Ti k tomu nechýba ani zmysel pre humor, chceme Ťa do tímu! ZOOMZOOM hľadá pozíciu kreatívneho nadšenca, ktorý nám bude pomáhať predovšetkým s obsahovým marketingom pre našich klientov a riadením marketingového tímu.

Chceme s Tebou tvoriť to naj v online marketingu viac o nás nájdeš aj na www.zoomzoom.sk

Náplň práce:
- riadenie marketingových projektov klientov
- obsahová aktualizácia web stránok
- správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Linkedln...)
- aktívna príprava a správa marketingových kampaní
- návrh, príprava a zabezpečenie marketingových materiálov, komunikácia s dodávateľmi
- príprava marketingových textov
- pravidelné sledovanie aktivít spoločnosti a jej klientov
- vzdelávanie sa v nových trendoch v online marketingu
- baviť sa :)

- práca na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov
- práca v tvorivom kolektíve
- možnosť vzdelávať sa
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Junior Marketing Manager nám pošli CV aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ozveme sa kandidátom, ktorí spĺňajú stanovené podmienky pre pracovnú pozíciu. Ďakujeme a tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, mediálne štúdiá

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Mailchimp - základy
WordPress - základy
Facebook Analytics - základy
Facebook Ads - základy
Online Marketing - pokročilý
Search engine marketing (SEM) - základy
Google Digital Garage - základy

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- kreatívne myslenie
- orientácia na trh, zákazníka, ciele a výsledky
- veľmi dobrá znalosť slovenského anglického jazyka slovom i písmom
- iný jazyk výhodou
- skúsenosť s podobnou prácou je výhodou
- schopnosť pracovať v teame aj samostatne
- dobrá pracovná morálka a zmysel pre zodpovednosť

Sme mladá online marketingová agentúra, ktorá sa zložila z ľudí, ktorí milujú biznis, marketing a svoju prácu. Popri našich projektoch sme založili dokelu freš šalát bistro ako jeden z našich vlastných biznisov.
Viac nájdeš aj na: www.zoomzoom.sk

Adresa spoločnosti

Súľovská 5806/9
040 11 Košice - mestská časť Západ