Pridať inzerát

Senior poradca na zákazníckom servise

ZľavaDňa, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac(mzda závisí aj od pracovných skúseností uchádzača) mzda je zložená z fixnej a variabilnej odmeny
  • Termín nástupu: od 1.11.2021 (dohoda)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denne budeš komunikovať s našimi zákazníkmi a riešiť ich podnety, ktoré sú rôznorodé. PODMIENKOU je preto: predošlá skúsenosť so zákazníckym servisom min. 1 rok (denne komunikovať so zákazníkom cez call/mail)

Ideálne hľadáme niekoho kto chce nastúpiť od 1.11.

V praxi to znamená :
• Komunikácia (čet, telefón, mail) so zákazníkmi ZľavaDňa
• Prijatie a spracovanie reklamácií zákazníkov ZľavaDňa
• Pomoc a poradenstvo zákazníkovi pri nákupe

Pracovný čas:
Pracujeme od pondelka do piatku od 08:00 - 16:00 a od 10:00-18:00 (po týždňoch sa striedame).

Možnosť práce z domu (home office) počas COVID-u sme v kancelárií 1-2x do týždňa a určite aj do budúcna vieš využívať niektoré dni home office
Možnosť nákupu na ZľavaDňa so zamestnaneckou zľavou
Zabezpečené bezplatné parkovanie, prípadne možnosť chodiť na bicykli do práce/v priestoroch máme k dispozícii sprchu:)
Prijateľská až rodinná atmosféra na pracovisku

Hľadáme full time človeka no ak si šikovný a chceš polovičný úväzok pokojne sa ozvi, niečo vymyslíme

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Gramatika - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu, ktorý musí mať:
- predošlú skúsenosť so zákazníckym servisom min. 1 rok (denne komunikovať so zákazníkom cez call/mail)
- pozitívny prístup k zákazníkom
- schopnosť spracovať aj náročné požiadavky zákazníka
- silné komunikačné zručnosti
- schopnosť samostatne pracovať a vyhodnotiť si priority

Internetový portál www.zlavadna.sk Vám už od roku 2010 prináša nové zážitky a pozýva Vás užívať si oddych a relax v špičkových hoteloch na Slovensku a v okolitých krajinách. S radosťou sme tu pre Vás vždy, keď hľadáte správnu službu za férovú cenu.

V našom tíme pracuje približne 50 ľudí. Boli sme zaradení do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získal portál ZľavaDňa Cenu ministra hospodárstva SR za "najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh" a ocenenie Slovak Superbrands 2016 až 2020.

Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov