Pridať inzerát

Junior obchodník

Zlato a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Zlato a. s., provozující první komplexní portál o investování do zlata – ZLATO.cz hledá do svého týmu zkušeného obchodníka pro prodej zlata. Věk není podmínkou, vaše odhodlání a schopnosti však ano.

Co budete dělat

  • komunikace s klienty
  • aktivní akvizice
  • rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími klienty
  • realizace obchodních transakcí

Co od vás očekáváme

  • výborné komunikační schopnosti
  • proaktivní přístup, samostatnost, obchodního ducha
  • průbojnost, dravost, chuť být nejlepší v oboru
  • znalost finančních trhů vítána není podmínkou
  • Český/Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Co Vám nabízíme

  • HPP/ IČO -dle dohody
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Rychlé zaškolení zdarma a současně efektivní podporu v dynamickém týmu
  • Zázemí a zkušenosti silné společnosti
  • Kanceláře v centru Prahy a Brna s výbornou dostupností

Zašlete nám Vaše CV s uvedením místa pracoviště (Brno/Praha).

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla dána přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Počet let praxe

0

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Králodvorská 1081/16
Praha