Hľadáme najlepšiu ČAJu, alebo ČAJa do shopu v Auparku Bratislava

ZLATEA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame zábavu pri práci, ale kedže zo zábavy človek nevyžije, dáme ti základný plat 900 EUR v hrubom. K tomu pridáme peknú províziu z toho, čo predáš. Keď sa ti bude dariť, 1500 EUR v hrubom nebude pre teba problém.
  • Termín nástupu: 1.10.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová sieť predajní s fantastickým čajom hľadá parťáka, ktorý má rád nové veci, nebojí sa výziev, má cit pre moderné veci a baví ho práca s ľuďmi.

Tvojou hlavnou úlohou bude reprezentovať nás v našom TeaPointe, popíjať čajík a vykecávať s ľuďmi. Budeš mať na starosti, aby náš TeaPoint vyzeral dobre a prilákal zákazníkov, ktorým budeš môcť porozprávať, aký zážitok je ochutnať náš čaj. Občas niečo predáš, sem-tam doplníš tovar. Na Teapointe nebudeš sám, dostaneš brigádnika, ktorý ti pomôže s predajom, prípadne ti prinesie niečo pod zub. Pracovať budeš na smeny, čiže budeš mať dosť času pre seba a svoje aktivity, aj keď ostatní budú makať v práci. Nakoľko budeš tvárou našej predajne, tak občas nám pomôžeš natočiť reklamu na youtube a popridávaš selfíčka so zákazníkmi na Fb/Instagram.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkame zábavu pri práci, ale kedže zo zábavy človek nevyžije, dáme ti základný plat 900 EUR v hrubom. K tomu pridáme peknú províziu z toho, čo predáš. Keď sa ti bude dariť, 1500 EUR v hrubom nebude pre teba problém.

Nemusíš riešiť, čo si obliecť do práce, dostaneš handry od nás.
Keď budeš úplne najviac šikula, tak máme priestor na povýšenie.
Obedy sú na náš účet.
Mobil s dátovým paušálom.
Mesačný budget na nákup našich produktov.

Pošlite nám svoje stručné cévečko. Keď napíšete aj niečo o sebe, určite nás tým potešíte. Váš odkaz na Instagram/Facebook profil je pre Vás plus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby si sa stal členom našej čajovej rodiny, musíš byť nadpriemerný. Sympatický, príjemný, ukecaný, so zmyslom pre humor a hlavne stále usmiaty. Nezáleží akú máš skončenú školu, doležité je, aby si mal všeobecný prehľad a vedel sa učiť novým veciam. Naše čaje, ich zloženie a ich chuť budeš vedieť naspamäť. Spôsoby, akými sa prípravujú naše čaje, budeš mať v malíčku. Samozrejme, toto všetko ťa naučíme. Prax nepotrebuješ. Ak si veríš, si ukecaný a už si aspoň raz zvládol spraviť si doma čaj, tak si náš človek. To, že vieš pospíkovať anglicky, berieme ako samozrejmosť.

ZLATEA je nový, moderný koncept predaja chutných čajov a darčekových predmetov. Každý náš produkt vyvoláva emóciu, prináša radosť pri kúpe a zážitok pri ochutnaní. Naša sieť prevádzok sa rozrastá a čoskoro sa uvidíme v každom krajskom meste. Pracovať pre nás znamená byť členom tímu, ktorý pracuje na neustálom zlepšovaní a kreatívnom prístupe pri tvorbe našich produktov.

Adresa spoločnosti

Komenského 2062/51
927 05 Šaľa