Recepčná pre ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski High Tatras/ Receptionist for ZION SPA LUXURY in Grand Hotel Kempinski High Tatras

ZION SPA, s.r.o.

  • Miesto práce: ZION SPA, s.r.o., Kúpeľná 6, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 300 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 850€ brutto + zákonné príplatky + provízia z predaných terapií + 10% provízia z predanej kozmetiky + 10% provízia z predaja vín + obslužné. Po ukončení skúšobnej lehoty prehodnotenie platu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spa recepčná (Spa Concierge) zodpovedá za efektívne a príjemné uvítanie a evidenciu hostí s prihliadnutím na 5*štandardy. Poskytuje hosťom informácie o službách a produktoch a plne zabezpečuje spokojnosť hostí riešením ich požiadaviek, sťažností a pripomienok.
Vykonáva rezervácie a evidenciu spa procedúr a masáží, osobne, telefonicky a emailom na profesionálnej úrovni.
Pripravuje, vystavuje, uzatvára alebo inkasuje účty hostí. Vykonáva denné a mesačné uzávierky a administratívne práce. Aktívne predáva kozmetické a spa produkty. Vypĺňa denné reporty a štatistiky.

- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Zamestnanecká strava v hoteli
- Pracovná uniforma
- Práca len na denné a 8 hodinové zmeny
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí luxusného spa s unikátnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier priamo z brehu Štrbského Plesa
- Výborná pracovná skúsenosť z 5* prostredia
- Spolupráca so svetovými kozmetickými značkami (zaujímavý tréningový a benefitový program)
- Športovo-relaxačné služby a mnoho ďalších.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis cez tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis".

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu s aktuálnou fotografiou a so súhlasom na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia / Hotelový manažment alebo iné príbuzné vzdelanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

- Ochota, loajalita, flexibilita, zodpovednosť,
- Príjemný vzhľad a vystupovanie,
- Schopnosť aktívne počúvať a riešiť rôzne situácie
- Silná orientácia na klienta a entuziazmus,
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, spolupráca s tímom,
- Práca na zmeny,
- Práca s pokladňou,
- Anglický jazyk je PODMIENKOU.

ZION SPA
Sme si vedomí, že ZION SPA zamestnanci sú základom úspechu. Oddaní wellnessu, prinášajúci nadšenie a vášeň k práci. Poskytujúci špičkové služby a nezabudnuteľné zážitky pre našich hostí.

Snažíme sa vytvoriť prostredie dôvery, rešpektu, poctivosti a tímovej práce prostredníctvom odbornej prípravy, vzdelávania a uznania a kariérne príležitosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov