Pridať inzerát

Manažér obchodnej siete

Zinc Euro,a.s.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac- bonusy do 300€ na základe dosiahnutých obchodných výsledkov, finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovať dlhodobé vzťahy so zverenými obchodnými zástupcami v súlade s obchodnou politikou a stratégiou spoločnosti
- zodpovednosť za komerčný vzťah a profitabilitu skupiny obchodných zástupcov (súčasných a potenciálnych), ako z krátkodobého, tak aj z dlhodobého hľadiska
- komunikovať so svojimi obchodnými zástupcami, kolegami a nadriadenými
- kontaktovanie nových obchodných zástupcov a systematické vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- dôkladná analýza potrieb obchodných zástupcov
- inovatívne zmýšľanie, pomoc pri napredovaní celej divízie

• možnosť získať 13. plat/odmeny za dosiahnuté výsledky práce
• služobný notebook a mobilný telefón
• služobný automobil
• veľká podpora v rozvoji osobnostného rastu
• príležitosť pracovať v dynamicky rozvíjajúcej sa firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a schopnosť nadväzovať nové kontakty
- spoľahlivosť a schopnosť plniť si a dodržiavať dohody
- ochota cestovať
- obchodný duch a manažérske ambície
- samostatnosť v manažovaní vlastného času a úloh
- kultivovaný ústny a písomný prejav
- kreatívne zmýšľanie

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí sa chcú financovať. Ponúkame širokú škálu investičných (investície do spotrebných pôžičiek, Hypo investície, Zinc Biz investície) a pôžičkových produktov (nákup na splátky v mieste predaja, bezhotovostné pôžičky, zabezpečené pôžičky a firemné financovanie cez divíziu www.zincbiz.sk). Od roku 2015 sme financovali pôžičky v celkovej výške viac než 50 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% rodinne vlastnená spoločnosť (www.zinceuro.sk)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov