Pridať inzerát

Vzťahový manažér pre firemnú klientelu

Zinc Euro,a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne oslovenie potenciálnych klientov
- systematické vyhľadávanie nových príležitostí
- monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít
- plnenie stanoveného osobného obchodného plánu
- info o produktoch: www.zincbiz.sk

- flexibilná pracovná doba
- 13. plat v prípade dobrého hospodárskeho výsledku spoločnosti
- mobilný telefón
- notebook
- služobný automobil

Hľadáme skúseného vzťahového manažéra, ktorý bude súčasťou našej novozaloženej divízie podnikateľských pôžičiek s pôsobnosťou na celom Slovensku. Bude sa podieľať na inovácii, vývoji nových produktov, hľadať nové obchodné príležitosti, starať sa o súčasných klientov. V oblasti podnikateľského segmentu ponúkame tieto produkty našim klientom:
- pôžičky na krátke obdobie - pre rôzne účely financovania
- pôžičky so zabezpečením nehnuteľnosťou aj na 20 rokov
- pôžičky len so splácaním úroku
- lízingy pre podnikateľov
- faktoring
Centrálu spoločnosti máme v Poprade, ako obchodný zástupca tu však budete tráviť minimum času, keďže pozícia vyžaduje cestovanie po celom Slovensku a aktívne vyhľadávanie klientov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo

Počet rokov praxe

10

- preukazáteľné skúsenosti s akvizičnou činnosťou pri získavaní nových klientov
- orientácia vo finančných výkazoch
- prax na pozícii min. 10 rokov
- prezentačné a organizačné schopnosti

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája fyzické osoby investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky, ale bez ochoty niesť kreditné riziko s tými, ktorí sa chcú financovať. Ponúkame širokú škálu produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, bezhotovostné pôžičky, zabezpečené pôžičky a firemné financovanie cez divíziu www.zincbiz.sk. Od roku 2015 sme financovali pôžičky v celkovej výške viac než 50 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% rodinne vlastnená spoločnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3256/15
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Manik
Tel.: +421527877929
E-mail: poslať životopis