Pridať inzerát

Realitný špecialista

Zinc Euro,a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- komunikácia s klientmi
- zabezpečenie a príprava potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón
- služobný automobil
- notebook
- v prípade dobrého hospodárskeho výsledku spoločnosti 13. plat

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude našim chýbajúcim článkom. Vyžadujeme bohaté pracovné skúsenosti vo svete realít s minimálne 5 ročnou praxou. Centrála spoločnosti je v Poprade, Vaša pôsobnosť bude celé územie Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

realitný maklér

Počet rokov praxe

5

- vynikajúci prehľad na trhu nehnuteľnosti
- podložené doterajšie pracovné úspechy
- obchodné zručnosti podmienkou
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci nutnosťou
- ambícia napredovať a byť najlepší

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája fyzické osoby investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky, ale bez ochoty niesť kreditné riziko s tými, ktorí sa chcú financovať. Ponúkame širokú škálu produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, bezhotovostné pôžičky, zabezpečené pôžičky a firemné financovanie cez divíziu www.zincbiz.sk. Od roku 2015 sme financovali pôžičky v celkovej výške viac než 50 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% rodinne vlastnená spoločnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3256/15
058 01 Poprad