Samostatný odborný referent na oddelení cestnej infraštruktúry, odbor dopravy Úradu ŽSK

Žilinský samosprávny kraj

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komenského, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.08.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činnosti pracovného miesta:
• kompletne rieši majetkovoprávne usporiadanie nehnuteľností pod pripravovanými stavbami cyklodopravných trás a ich rekonštrukcii, prípadne novými úsekmi ciest II. a III. triedy (spracovanie zoznamov vlastníkov nehnuteľností, identifikácia vlastníkov nehnuteľností, oslovovanie vlastníkov a komunikácia s vlastníkmi nehnuteľností, zabezpečovanie podpisov zmlúv, riešenie dedičských konaní, vyvlastňovacích konaní pre trvalý a dočasný záber, rokovania s dotknutými orgánmi štátnej a verejnej správy, atď...), vrátane podkladov pre vypracovanie a uzatváranie zmlúv a sleduje ich platnosť.
• pripravuje a spracováva materiály vo veci zámeny, nájmu, kúpy nehnuteľného majetku a zriaďovania vecných bremien na rokovanie jednotlivých komisií zastupiteľstva a následne na rokovanie zastupiteľstva v záujme efektívneho nakladania s finančnými prostriedkami za účelom majetkovoprávneho usporiadania cyklodopraných trás a ciest II. a III. triedy
• zabezpečuje obstaranie a vypracovanie geometrických plánov a znaleckých posudkov k prevodom nehnuteľného majetku, za účelom majetkovoprávneho usporiadania cyklodopraných trás a ciest II. a III. triedy
• vykonáva inžiniersku činnosť pre potreby vydania územných rozhodnutí, stavebných povolení a kolaudačných rozhodnutí na oddelení cestnej a cyklodopravnej infraštruktúry,
• spolupracuje s odbormi a oddeleniami Úradu ŽSK a jeho organizáciami v zriaďovateľskej pôsobnosti

• stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia
• motivačný mzdový systém
• pravidelné bonusy k platu( individuálna doplnková mzda, kvartálne odmeny, projektové odmeny)
• výhody plynúce z kolektívnej zmluvy
• preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokumentov:
Podmienky pre zaradenie na osobný pohovor:
• predloženie žiadosti o zaradenie na osobný pohovor
• štruktúrovaný profesijný životopis
• doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• stručný zoznam riešených projektov v oblasti majetkovoprávneho usporiadania nehnuteľností,
• plnenie vyššie uvedených požiadaviek

Dátum vyhlásenia výberového konania: od 01.07.2022
Termín na podanie žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: do 23.07.2022

Spôsob podania žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi: e-mailom: [email protected], (prípadne poštou na adresu: Úrad ŽSK, Komenského 48, 011 09 Žilina)
Predpokladané miesto uskutočnenia osobného pohovoru: Úrad ŽSK, Komenského 48, 011 09 Žilina
Spôsob vykonania osobného pohovoru: ústne

Kontaktná osoba: Mgr. Mintálova 041/5032 251, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti majetkovoprávneho vysporiadania nehnuteľností dotknutých rôznymi líniovými stavbami

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Word, Excel, Powerpoint, Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti kontroly projektových dokumentácií dopravných stavieb, znalosti všeobecne záv

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady:
- zodpovednosť,
- samostatnosť
- precíznosť, lojálnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- bezúhonnosť
- základné zručnosti v programe Autocad,

Vyšší územný celok VUC

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov