Pridať inzerát

Systémový analytik, výpočtové systémy a servery

Žilinská univerzita v Žiline

  • Miesto práce: Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitná, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 060 EUR/mesiactarifný plat + osobný príplatok bude priznaný v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.
  • Termín nástupu: 11.01.2021, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať systémovú administráciu virtuálnych serverov a VMware infraštruktúry
• Zabezpečovať systémovú administráciu a údržbu údajov v operačných systémoch Windows Server - Active Directory, GPO, Hyper-V, PKI, Exchange, IIS, SCCM, SQL
• Vykonávať správu operačného systému Scientific LINUX a zabezpečovať chod a údržbu výpočtového systému GRID Žilinskej univerzity v Žiline
• Spracovávať systémové analýzy a podklady pre tvorbu aplikačných programov
• Preberať projekty aplikačného programového vybavenia vrátane testovania systémového a aplikačného programového vybavenia pre jednotlivé využívané typy počítačov na Žilinskej univerzite v Žiline

podpora ďalšieho vzdelávania a kvalifikačného rastu
pružná pracovná doba
týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
náhrady pri PN nad rámec Zákonníka práce
vlastné rekreačné zariadenie v Zuberci
zľavy u našich partnerov

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme aby disponoval znalosťami: Windows Server - Active Directory, GPO, Hyper-V, PKI, Exchange, IIS, SCCM, SQL

Žilinská univerzita v Žiline patrí už šesťdesiatpäť rokov k popredným vzdelávacím a vedeckovýskumným inštitúciám na Slovensku. Svojou bohatou tradíciou zaujíma významné miesto medzi slovenskými vysokými školami a to nielen počtom študentov, ponukou zaujímavých a kvalitných študijných programov, ale najmä výraznou výskumnou i zahraničnou aktivitou. Univerzita aktuálne na svojich siedmich fakultách vzdeláva 7 700 študentov v 129 akreditovaných študijných programoch vo všetkých formách a stupňoch vysokoškolského štúdia.
Žilinská univerzita v Žiline na zabezpečenie svojich cieľov a zámerov zamestnáva cca 1500 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách od vysokoškolských profesorov, vedeckých a výskumných pracovníkov po administratívnych a prevádzkových zamestnancov, ktorí zabezpečujú plynulý chod tejto vzdelávacej inštitúcie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Univerzitná 8215/1
010 26 Žilina