Pridať inzerát

Disponent transportu

ZF

  • Miesto práce: ZF Slovakia a.s., Strojárenská 2, 917 02 Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 1700 € (vrátane základnej zložky mzdy, bonusov a prémií)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Objednávanie prepravy u dodávateľskej prepravnej spoločnosti s cieľom zabezpečiť včasné dodanie materiálu a
komponentov do závodu, ako aj výrobkov ku zákazníkovi.
- Samostatné vypracovanie riešení pri odchýlkach prepravného procesu a podpora pri výbere dodávateľov v rámci
výberových konaní.
- Vyžiadanie a posudzovanie ponúk na „spotové prepravy“.
- Práca na projektoch optimalizácie s prihliadnutím na všetky aktuálne prepravy pre všetky závody.
- Vystavovanie mesačných správ , vrátane Ad-hoc štatistík.
- Podľa parametrových tabuliek koordinovať a optimalizovať zásielky z hľadiska kapacít a vyťaženia vozidiel na
základe komunikácie so zákazníkom, dodávateľom, prepravcom a internými oddeleniami.
- Zadávanie, aktualizácia a kontrola dát v informačných systémoch.
- Poskytnutie podkladov a vystavenie potvrdení o prijatí/odoslaní materiálu pre účely dodávateľa/zákazníka.
- Evidencia obalového materiálu a odsúhlasenie stavu obalového konta s dodávateľom.
- Kontrola a príprava prepravných faktúr pre finančné oddelenie.
- Rozúčtovanie a kontrola prepravných nákladov realizovaných prepráv.
Riešenie reklamácií a škodových udalostí pri preprave.

- zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
- zmenové príplatky
- príplatok na dopravu
- 13. plat
- 14. plat
- vernostné
- pracovné jubileum
- DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
- ďalšie mimoriadne odmeny
- nadštandardné lekárske prehliadky
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- odborné školenia (aj v zahraničí)
- konto pracovného času
- ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od1460 €

Životopis posielať cez link: https://jobs.zf.com/job-invite/43142...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- SŠ dopravná /ekonomická a 3 roky skúseností alebo VŠ dopravná a 1 rok skúseností

- Samostatný výkon práce
- Anglický/Nemecky plynulo
- MS Office, ERP-Systémy

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov