Pridať inzerát

Letná brigáda pre študentov vo výrobe

ZF

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roľníckej Školy 2877, Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda od 904 € (vrátane základnej zložky mzdy* a bonusov)
  • Termín nástupu: 1.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◾obsluha poloautomatizovaných strojov
◾ obsluha montážnych a zváracích liniek
◾ ručná úprava strojných súčiastok
◾ montáž podzostáv a zostáv súčiastok
◾ udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
◾ spolupráca s technickou podporou výroby

-zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
- zmenové príplatky
- príplatok na dopravu
- výrazná dotácia stravy
- konto pracovného času

* z toho základná zložka mzdy: od 606 €

Si študentom strednej alebo vysokej školy a chceš si cez leto zarobiť? Chceš získať výrobnú prax, ale počas školského roka si takú možnosť nemal? Potrebuješ pre univerzitu potvrdenie o absolvovaní praxe vy výrobe? Tak sa pridaj na leto k nám…
Požiadavky:
Študent SŠ/VŠ min 18 rokov
Ochota pracovať na zmeny
Ponúkame:
Pracovnú zmluvu na dobu určitú na júl/august alebo na oba mesiace, pripadne aj september
Plat 904 eur brutto mesačne plus príplatky
Rovnaké benefity ako majú zamestnanci
Nárok na alikvotnú časť dovolenky
Príspevok na stravovanie
Pracovné oblečenie a obuv

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov