Pridať inzerát

Operátor výroby (montáž ZMS)

ZF

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 2, 917 02 Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960,04
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dvojhmotových zotrvačníkov

13. a 14. plat, dochádzkové prémie, vitamínové balíčky, príspevok do 3 piliera DDS, stravovanie priamo v podniku za výhodné ceny,

Spoločnosť ZF Slovakia, a. s. vám dopredu ďakuje za prejavený záujem o zamestnanie. Vzhľadom na časovú náročnosť spracovania všetkých žiadostí budú oslovení iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2022 (ostáva ešte 57 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov