Pridať inzerát

Elektrotechnik

Žeriavy-Cerovský, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.Pre živnostníkov sú mzdové podmienky samozrejme vyššie.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba elektrických rozvádzačov, servis zdvíhacích zariadení - primárne mostových žeriavov a výťahov, montáž zdvíhacích zariadení

Preplatenie pohonných hmôt za dochádzanie do práce,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, § 21 Elektrotechnik, vyhl. č. 508/2009 Z.z. (výhodou),
-pracovná flexibilita
-zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- ochota rozvíjať svoje zručnosti,
- práca vo výškach

Spoločnosť s obchodným názvom Žeriavy-Cerovský, s.r.o. existuje od roku 1999. Je silným tímom ľudí so skúsenosťami a profesionálnym prístupom k svojej práci.
Spoločnosť v súčasnosti sídli v Hriňovej, kde disponuje vlastnými administratívnymi
a výrobnými priestormi, skladom náhradných dielov.
Zameriava sa aj na služby realizované priamo u zákazníka v rámci SR a ČR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov