Pridať inzerát

Obchodný predajca/poradca

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 100 EUR/mesiacprovízny systém, horná hranica neobmedzená
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o našich zákazníkov terajších aj budúcich, telefonovanie a stretávanie sa s ľuďmi.

- voľná pracovná doba
- zázemie dlhoročnej zahraničnej firmy
- výška zárobku priamo úmerná vykonanej práci
- samostatne rozhodovanie
- bezplatné zaškolenie a odborná pomoc
- práca na pracovisku s možnosťou práce z domu
- ostatné benefity na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, čestnosť, príjemné vystupovanie, pracovná pozícia vhodná aj ako vedľajší príjem, pre mamičky na MD, alebo dôchodcov

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už 30 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov