Pridať inzerát

Asistent manažéra v Košiciach

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 100 EUR/mesiacIde o provízny systém, horná hranica mzdy nie je ohraničená
  • Termín nástupu: Po dohode
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojim poslaním v našej ZEPTER rodine bude prioritne poradenstvo a predaj kvalitných značkových výrobkov pre zdravie, krásu a čistotu. Pracovať budeš hlavne s ľuďmi a pre efektívne fungovanie si budeš plánovať čas počas celého týždňa. Práca u nás si nevyžaduje žiadne vstupné náklady, ani povinnosť nákupu tovaru. Pravidelná spolupráca pri prezentáciách výrobkov spolu s kolegami.

-Flexibilný pracovný čas, podľa tvojich potrieb a možností.
-Bezplatné zaškolenie, pomoc a podpora počas celej doby spolupráce. Práca u nás je dlhodobá, máme kolegov ktorí u nás pracujú aj viac ako 25 rokov.
-Budeš mať motivujúce finančné odmeňovanie.
-Odmena je priamo závislá na výsledkoch - jej výška nie je nijak obmedzená, nemá strop
-Práca vhodná pre všetkých. ktorých baví práca s ľuďmi a obchod, a chcú si dobre zarobiť.
-Firma poskytuje možnosť výhodného nákupu výrobkov pre vlastnú potrebu.
-Dostaneš príležitosť vybudovať si solídnu kariéru, podporíme tvoje nadšenie, zdravý životný štýl a rozvinieme tvoje talenty a zručnosti, ktoré si nadobudol v iných zamestnaniach alebo počas svojho života.
- Spoločnosť Zepter patrí celosvetovo medzi najlepšie firmy pôsobiace v priamom predaji.
-Staneš sa súčasťou Zepter rodiny, ktorá stále napreduje a prináša novinky pre zdravý životný štýl.
-Budeš mať príležitosť pracovať s najnovšími Zepter technológiami a novinkami.
-Zúčastníš sa atraktívnych školení a okrem vzácnych vedomostí si odnesieš aj cenné darčeky.
-Naše školenia nie sú nudné, ale sú príjemné, efektívne a vedomosti, ktoré nadobudneš vieš uplatniť všade vo svojom živote.
-Zapojíme ťa do prepracovaného adaptačného programu pre nových kolegov, s garantovaným postupom, u nás sa nestratíš.
-Zúčastníš sa tímových akcií, ktoré ťa obohatia o množstvo nových priateľov a nezabudnuteľných zážitkov.

V našom tíme sú ľudia, ktorých baví obchod, zdravý životný štýl a nie sú im ukradnutí zákazníci. Ak viete, čo je to BIOPTRON , snažíte sa variť zdravo, chcete dýchať čistý vzduch a piť čistú vodu, pošlite nám životopis. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, služby,

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-obchodný duch, cieľavedomosť
-veľmi dobré komunikačné schopnosti
-pozitívne myslenie
-zdravý životný štýl a krása
-prax v predaji elektrospotrebičov, prípadne domácich potrieb,
-trestná bezúhonnosť podmienkou

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už 30 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letná 45
04001 Košice