Pridať inzerát

Samostatný účtovník

Zeppelin SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje od 1.200 € mesačne. Okrem ZM firma vypláca mesačný bonus a 13. + 14. plat.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
• vedenie účtovných operácií súvisiacich s činnosťou spoločnosti
• účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
• kontrola pohľadávok a záväzkov a ich následné zápočty
• vyúčtovanie pracovných ciest
• účtovanie pokladne
• zaúčtovanie a párovanie bankových pohybov
• vypracovanie Intrastat hlásenia
• príprava podkladov pre audit spoločnosti
• vyhotovovanie rôznych prehľadov a ďalších úloh podľa pokynov

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, firemné kurzy angličtiny atď.)

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu spolu s motivačným listom, v ktorom uvediete, prečo sa uchádzate o danú pozíciu. Prosíme zaslať na adresu: silvia.hyzova@zeppelin.com s uvedením predmetu e-mailu: "Účtovník". Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Helios Green - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- pokročilá znalosť zákona o DPH - je podmienkou
- znalosť práce v programe Helios Green - je výhodou
- samostatnosť a iniciatívny prístup
- dôslednosť pri plnení zverených úloh
- komplexná znalosť účtovnej problematiky

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov