Pridať inzerát

Technik požičovne - pobočka Trenčín

Zeppelin SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná mzda je 900 €, k nej prislúchajú mesačné odmeny vo výške 300 - 500 € v závislosti od výkonu, okrem toho firma vypláca 13. a 14. plat (v závislosti od hospodárskych výsledkov)
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie prevádzkyschopnosti a technického stavu strojov a zariadení flotily požičovne na príslušnom stredisku
- Vykonávanie servisu stavebných strojov
- Vykonávanie technických prehliadok zariadení pri ich prebraní od zákazníkov
- Zadávanie dát do informačného systému
- Vedenie požadovanej dokumentácie
- Uzatváranie zmlúv o prenájme strojov
- Vystavovanie faktúr a dobropisov

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny, 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov, bezplatný kurz anglického jazyka, atď.

Váš životopis a motivačný list prosím posielajte na adresu silvia.hyzova@zeppelin.com s uvedením predmetu e-mailu: Technik požičovne TN. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické zručnosti
- prax pri opravách strojov výhodou
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- vodičský preukaz sk. BE - výhodou

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica