Pridať inzerát

Zámočník

Zepelin, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 725 - 920 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe úprava platu podľa schopností + nárok na mesačné odmeny. Celková hrubá mzda až do 920€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché zámočnícke práce, obsluha pásovej píly, obrusovanie, ohýbanie.
Zváranie je výhodou.
Kompletovanie výrobkov, balenie, manipulácia s výrobkami, opravy
Údržba budovy
Práca nie je monotónna a je v jednosmennej prevádzke. Práca nie je vhodná pre ženy

Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu, čaká na vás kopec práce , výziev posunúť seba aj firmu dopredu
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach
Firemné akcie min. dvakrát do roka
Príspevky na stravu nad rámec zákona
Stravné lístky v hodnote 4,00€
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /
Bonus za dochádzku

Zašlite prosím svoj životopis a kontaktné údaje na adresu job@zepelin.sk. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické zameranie,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, technické myslenie, chuť pracovať, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav.

Najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 25 ročnou tradíciou. Výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov