Pridať inzerát

Operátor zváračky plastov

Zepelin, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 725 EUR/mesiacnástupný plat 725€, po ukončení skúšobnej doby až do 920€ / vrátane mesačných prémií / + ostatné príplatky za nadčas, dochádzku ...
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zváracích strojov na plasty, prípravné práce pred samotným zváraním
Zváranie-spájanie technických textílií a fólií na báze PVC
Dvojzmenná prevádzka v čase / 6:00 - 22:00 /
Nemonotónna práca

Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu, čaká na vás kopec práce , výziev posunúť seba aj firmu dopredu
Absolvovanie dodatočných externých školení pri postupe na vyššiu pozíciu
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach
Firemné akcie min. dvakrát do roka / ak bude situácia s covidom lepšia /
Príspevky na stravu nad rámec zákona
Stravné lístky v hodnote 4,00€
7,5 hodinový denný pracovný úväzok
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /

Informácie o výberovom konaní

Žiadame o zaslanie životopisu na adresu job@zepelin.sk
Len vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požaduje sa manuálna zručnosť a precíznosť pri obsluhe strojov. Výhodou je prax v strojárskej, elektrotechnickej, textilnej alebo podobnej výrobe.
Skúsenosti s HF zváraním výhoda

Najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 25 ročnou tradíciou. Výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZEPELIN, s.r.o.
Gen. M.R.Štefánika 7061
911 01 Trenčín