Pridať inzerát

JAVA Developer so znalosťou Kotlinu

ZENTITY Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 200 - 6 800 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Bratislave práve hľadáme JAVA Developerov so znalosťou Kotlinu!
Jedná sa o remote prácu na zahraničnom bankovom projekte, s občasnou on-site prácou u klienta v Bratislave alebo vo Viedni.
Frekvencia návštev u klienta je 1x za týždeň. Hradíme náklady spojené s cestovaním ku klientovi a s prípadným pracovným pobytom v Bartislave alebo vo Viedni.

Náplň práce:

• návrh a implementácia riešenia na základe špecifikácie a technických podkladov
• integrácia backendových systémov
• vytváranie REST webových služieb pre mobilné aplikácie / web

• stabilná práca v rastúcej firme
• veľmi dobré finančné ohodnotenie
• flexibilná pracovná doba
• priateľský a neformálny tím
• teambuildingové akcie
• podpora športovania a relaxu (Multisport)
• podpora vzdelávania a účasti na konferenciách
• jazykové vzdelávanie – v anglickom jazyku
• možnosť profesného a odborného rastu
• rôzne formy spolupráce (zamestnanecká zmluva, externá spolupráca)
• v prípade zamestnaneckého pracovného pomeru finančný príspevok na stravovanie, notebook
• pitný režim, skvelá káva a ovocie, masáže na pracovisku
• nástup ihneď alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Java SE - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý

• skúsenosti s návrhom a vývojom aplikácií v jazyku Kotlin
• základná orientácia v oblasti bezpečnosti a kryptografie
• oceníme znalosť nástrojov podporujúce kontejnerizáciu riešení Docker, Helm, Kubernetes
• vítané sú skúsenosti s REST, Git, Maven, JUnit, Hibernate, Liquibase, SOUP

Simply to say: we are develop mobile apps. We are ISO 9001: 2015 certified company and one of the most experienced Central and Eastern European companies in development, security and integration of digital solutions for smartphones, tablets and responsive web. Our clients are various European banking houses, insurance companies and mobile operators. We started in Prague where we have our headquarters but we gradually established branches also in Slovakia, Hungary, the USA. However, we also run separate projects in Ireland, Bulgaria, the Middle East and South Africa.

In 2014, we were nominated as "Rising Star, CE Technology Fast 50" by Deloitte.
In 2015, we were evaluated as the 20th fastest growing company in Central Europe and the second fastest growing company in Czech Republic.

In the same year, we are listed in Gartner's "Market Guide for Open Unified Digital Banking Platforms" as one of 25 digital banking providers worldwide.

Gartner will also notice us in 2017 in the report "Hype Cycle for Digital Banking Transformation".

In 2018, we won the Innovative Act of the Year competition of the Ministry of Economy in the Service Innovation category.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov