Pridať inzerát

Vedúci účtovného oddelenia

ZenithPeople Consulting spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 1.700 - do 2.300 brutto, na základe znalostí a skúseností, + pravidelné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia účtovného oddelenia, metodické usmerňovanie a vedenie piatich podriadených
- komplexné vedenie účtovníctva (majetok, finančné účty, pohľadávky, záväzky, )
- kontrola spracovania a prípravy účtovných závierok, daňových priznaní (DPPO, DPFO, DPH, DzN, DzMV, spotrebné dane)
- príprava a spracovávanie účtovných výkazov, mesačných a ročných účtovných závierok
- kontrola správnosti vedenia účtovníctva a dodržiavanie predpisov
- koordinácia účtovného procesu podľa účtovných noriem pre SR
- zodpovednosť za riadenie a organizovanie účtovníctva pre slovenských a zahraničných klientov
- sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve - komunikácia a príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov
- komunikácia s klientmi, s vedením spoločnosti, audítormi a štátnymi inštitúciami

- kombinácia práce v kancelárii a z domu 2 dni do týždňa
- pružná pracovná doba
- vzdelávanie a rozvoj (interné, externé školenia)
- bonus za spracovanie daňových priznaní a závierok
- vianočný bonus
- možnosť využiť rekreačný poukaz

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite obratom Váš profesný životopis e-mailom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta.

Prosíme, Váš životopis zasielajte aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá vedením účtovníctva a mzdovou agendou (outsourcing) pre rôzne spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- vzdelanie ekonomického zamerania
- skúsenosti s riadením tímu účtovníkov podmienkou
- minimálne 5 rokov pracovných skúseností s kompletným vedením podvojného účtovníctva, znalosť problematiky DPH, daňových zákonov
- precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, lojálnosť

ZenithPeople Consulting spol. s r.o. má dlhodobé skúsenosti v poskytovaní služieb v oblasti ľudských zdrojov. Našim obchodným partnerom ponúkame viaceré modely spolupráce v oblasti HR služieb. Máme dlhoročné skúsenosti s vyhľadávaním a priamym oslovením kandidátov a s nastavovaním personálnych procesov.

V našom záujme je poskytnúť kandidátom len tie informácie, ktoré naozaj potrebujú. Tým im pomáhame sa orientovať na trhu práce a byť na ňom úspešní. S našou službou kariérneho poradenstva sa kandidátom vyjasní ich pridaná hodnota pre budúceho zamestnávateľa a rýchlejšie nájdu správne zamestnanie. V prípade záujmu o bližšie informácie sa na nás s dôverou obráťte.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci