Pridať inzerát

Back office špecialista

ZENIT kapital o.c.p., a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karpatská 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Back office špecialista u obchodníka s cennými papiermi zahŕňa:
-vysporiadanie obchodov s finančnými nástrojmi a realizácia platobných inštrukcií,
-vedenie evidencie o obchodoch,
-archivácia zmluvnej dokumentácie,
-spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti,
- komunikácia s dodávateľmi služieb, sledovanie plnenia zmluvných podmienok
-príprava regulatórneho reportingu a výkazníctva pre NBS,
-výpočet a zúčtovanie poplatkov klientov v interných systémoch,
-spolupráca s externými účtovníkmi a kolegami z oddelenia Front Office pri poskytovaní
informácií o investíciách, cenných papieroch a iných finančných službách pre klientov,
-aktualizácia smerníc podľa predpisov a prijatých opatrení, aktualizácia výkazov v internom systéme spoločnosti,
-administratívna agenda spoločnosti súvisiaca s vykonanými obchodmi.

-kvartálne odmeny,
-odborný rast, sebarealizácia,
-káva, čaj, minerálka na pracovisku,
-vianočný večierok a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, finančníctvo, bankovníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- veľmi vítané sú skúsenosti z práce u obchodníka s cennými papiermi,

Obchodník s cennými papiermi
www.zenitkapital.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov