Pridať inzerát

Barback - UFO watch.taste.groove.

Zemegula, s.r.o.

  • Miesto práce: UFO watch.taste.groove., Most SNP, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 336 EUR/mesiac1000 € netto = 200 hodín
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do priateľského a profesionálneho kolektívu Vyhliadkovej veže UFO, hľadáme pomocnú silu pre našich barmanov. Ponúkame prácu s najkrajším výhľadom na Bratislavu v kolektíve mladých ľudí. Tvojou náplňou práce bude:
- pomocná sila pre bar
- príprava baru na ďalší deň
- práca s barovým inventárom, jeho dokladanie, čistenie, doplnenie tovaru
- umývanie a pulírovanie pohárov
- orientácia v sklade, dopĺňanie portfólia
- sledovanie skladových zásob na týždennej báze, uskladnenie tovaru na správne miesto
- údržba barových zariadení na pravidelnej báze

Ocenenia reštaurácie: TREND TOP reštaurácia roka 2018 & 2019, GURMÁN AWARD prémiová reštaurácia roka 2019 & 2020 a uznanie nášho šéfkuchára Jozefa Masaroviča - GURMÁN AWARD kuchár roka 2020.
Práca v stabilnej spoločnosti, v nadštandardnom prostredí zážitkovej gastronómie.
Ročný príspevok na obuv/oblečenie v hodnote 50 €.
Bonusy - lístky do kina, masáže, darčekové karty na nákup potravín uplatňované 6x do roka.
Odporúčací bonus za každú novú osobu, ktorá odpracuje 3 mesiace - 150 €.
Bonus pri narodení dieťaťa - 100 €.
Teambuilding 2x ročne.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s Vašou fotografiou, na náš kontaktný e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ďalej vyžadujeme: pracovitosť, flexibilitu, spoľahlivosť, lojálnosť a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Zemegula s.r.o. je dlhodobým prevádzkovateľom Vyhliadkovej veže UFO, dominanty hlavného mesta, ktorá okrem jedinečného výhľadu ponúka hosťom špičkovú reštauráciu a dva zážitkové bary. Viac informácii nájdete na: www.u-f-o.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov