Pridať inzerát

Učtovníčka

ZELSEED spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovníčka v podvojnom účtovníctve, vedenie účtovnej pokladne
-participácia pri mesačnom spracovaní výkazov DPH, KV, SV
-spracovanie a zaúčtovanie dokladov v súlade s platnou legislatívou
(dodávateľských a odberateľských faktúr, dobropisov, účtovných pokladní, vyúčtovaní nákupov, cestovných príkazov)
-kontrola stavu záväzkov a pohľadávok,
-príprava prehľadov z účtov. evidencií podľa požiadaviek nadriadeného
-spolupráca pri inventarizácii majetku a zásob, ročnej účtovnej závierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

2

znalosť účtovníctva a súvisiacej legislatívy, zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme;

Spoločnosť ZELSEED spol. s r.o. sa zaoberá šľachtením odrôd zelenín, kukurice sladkej ako aj kukurice zrnovej a silážnej. Zo svojich odrôd spoločnosť výraba osivo, ktoré balí a predáva profesionálnym a hobby spotrebiteľom v rámci celej EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boldocká cesta
90301 Senec