Pridať inzerát

Manažér finančného oddelenia

ŽELOS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staničná 7, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacV závislosti od skúseností a kvalifikácie, základná mzda môže rásť. Dohoda možná na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie spoločnosti za finančnú oblasť
- zodpovednosť za nastavenie interných ekonomických predpisov a ich implementácia
- sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- kontrolné činnosti (stav zásob, dodávky tovaru a tržby)
- príprava rozpočtov a ich priebežné vyhodnocovanie
- tvorba finančného plánu, riadenie platieb a cash flow
- priebežná analýza ziskovosti a vyhodnocovanie nákladov
- spracovávanie finančných a účtovných podkladov, komunikácia a spolupráca s audítormi,
rokovania s bankami, poisťovňami a finančnou správou
- koordinácia prípravy daňových priznaní k DPH, dane z príjmov a účtovnej závierky
- zodpovednosť za súlad finančných operácii so zákonnými normami a sledovanie príslušnej legislatívy
- spracovávanie podkladov na zaúčtovanie položiek pri mesačnej a ročnej závierke.
- reporting
- implementácia ERP systému podľa špecifikácie materskej spoločnosti
- príprava pravidelných reportov pre materskú spoločnosť / Nemecká materská firma

Účtovníctvo
- zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou
- zostavovanie štatistických výkazov (mesačných, štvrťročných a ročných)
- reporting
- príprava podkladov pre priebežný a koncoročný audit a komunikácia s audítormi
- kontrola a podanie daňových priznaní, vrátane všetkých povinných príloh

Pružný pracovný čas
Stravovanie za 0,80 EUR/deň

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office 365 - základy
ERP, účtovné systémy - výhodou - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Finančný / ekonomický manažér
8

samostatnosť, odolnosť voči stresu, cieľavedomosť, ochota, spolupráca

Opravárenská spoločnosť

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná č. 7
91701 Trnava