Pridať inzerát

Nastúp k nám do ZSSK ako HR Partner - koordinátor náboru

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy od 868€/brutto a variabilnej zložky. Finálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa oblasť HR? Chceš sa v tejto oblasti zdokonalovať? Rád/a komunikuješ s ľudmi a máš nos na správnych ľudí? Ak si odpovedal/a ÁNO, tak neváhaj, zašli nám svoje CV a možno práve TY sa staneš súčasťou nášho tímu.

Tvojou úlohou bude:

  • zastrešovať celý proces výberových konaní
  • telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov
  • plánovanie a realizácia osobných a online pohovorov
  • vedenie a aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov
  • príprava HR reportov
  • participácia na HR projektoch a náborových aktivitách spoločnosti
  • administratíva podľa potreby

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD a RD.

  • stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
  • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť (hard a soft skills školenia)
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • karta MultiSport
  • možnosť dochádzania do práce na bicykli, kolobežke – strážený priestor na uloženie
  • bezproblémové parkovanie v priestoroch spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba
  • skrátený pracovný týždeň na 37,5 hod
  • finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, darovanie krvi atď.)
  • účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach
  • neobmedzené zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • iné finančné a nefinančné benefity

    V prípade záujmu zašlite ŽIVOTOPIS so zameraním na Vaše odborné znalosti v zmysle našich požiadaviek na pracovnú pozíciu. Uvítame doručenie MOTIVAČNÉHO LISTU alebo aspoň krátkeho sprievodného textu, v ktorom popíšete, prečo ste sa rozhodli reagovať na našu pracovnú pozíciu.

    Ďakujeme všetkým kandidátom za to, že ste si vybrali Železničnú spoločnosť Slovensko a.s. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • vysokoškolské vzdelanie
    • prax na obdobnej pozícií
    • komunikačné a prezentačné zručnosti
    • mať vysoký potenciál a ambíciu ďalej sa rozvíjať
    • samostatnosť a zodpovednosť
    • iniciatívnosť pri riešení úloh

      Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý denne v  priemere vypraví viac ako 1 500 vlakov a prepraví takmer 74 miliónov cestujúcich za rok. ZSSK je najväčší osobný železničný dopravca na Slovensku, obsluhuje stovky staníc po celom Slovensku a ročne najazdíme viac ako 32 miliónov kilometrov.