Pridať inzerát

Elektromechanik železničných koľajových vozidiel

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacDosiahnutá priemerná mzda zamestnancov na tejto profesii na danom pracovisku je 1085 EUR. Z toho 800 EUR brutto je základná mesačná mzda pri nástupe do pracovného pomeru, k tomu cca 280 EUR prémie a príplatky, 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona), 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).
  • Termín nástupu: Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok ihneď alebo podľa dohody. Tešíme sa na Vás!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem zapojiť sa do údržby a opráv
železničných koľajových vozidiel?

Práca je vykonávaná v Rušňovom depe Trenčianska Teplá a je zameraná na vykonávanie prevádzkových úprav, modernizácií, rekonštrukcií a periodických opráv železničných koľajových vozidiel (ŽKV), vyhľadávanie porúch a stanovovanie technológií opráv v elektrických obvodoch ŽKV.
Významnou činnosťou je aj vykonávanie opráv na tratiach ŽSR v obvode pracoviska.

• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
• Skrátený týždenný fond pracovného času 37,5 hodiny
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
• Mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí ak budete spĺňať
• Stredné odborné vzdelanie – výučný list / elektrotechnické zameranie
• Dobrý zdravotný stav pre manuálnu prácu
• Odborné vedomosti
• Manuálne zručnosti
• Ochota pracovať v kolektíve, schopnosť učiť sa, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov