Pridať inzerát

Zámočník železničných koľajových vozidiel

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiac956 EUR z toho 740 EUR je základná mzda pri nástupe do pracovného pomeru, k tomu 216 EUR prémie a príplatky po zaradení na samostatný výkon práce a po splnení stanovených ukazovateľov.
  • Termín nástupu: Ihneď po splnení podmienok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete sa podieľať na vykonávaní prevádzkových úprav, modernizácií, rekonštrukcií a periodických opráv železničných koľajových vozidiel (ŽKV), vyhľadávaní porúch a stanovovaní technológií opráv, bežných, stredných a generálnych opráv strojov, zariadení a ŽKV.

• Nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
• Týždenný fond pracovného času 37,5 hodiny
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu
. A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte. Tešíme sa na Vás.
Svoje žiadosti a životopisy nám môžete zasielať na e-mail: kariera@zscargo.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobrý zdravotný stav pre manuálnu prácu
• Odborné vedomosti
• Manuálne zručnosti
• Prax v odbore je výhodou
• Ochota pracovať v kolektíve, schopnosť učiť sa, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov