Absolventi 2021 pre Oblastné riaditeľstvo Žilina - pracovisko Trenčín

Železnice Slovenskej republiky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sadová 1, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiacmzdový nárast po získaní odbornej spôsobilosti a ukončením absolventského programu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Absolventského programu ŽSR hľadáme šikovných absolventov 2021 stredných a vysokých škôl technického zamerania hlavne v odbore stavebnom.
V prípade záujmu neváhaj nás kontaktovať, radi poskytneme bližšie informácie.

Čo získaš?
- Istotu pravidelnej mzdy
- Odborné školenia
- Elektronické stravovacie poukážky
- Cestovné výhody doma i v zahraničí
- Príspevky na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
- Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
Ako nováčikovi Ti ponúkame nástupnú mzdu nižšiu ako budú mať Tvoji skúsenejší
kolegovia. Prijímame Ťa však s víziou ďalšej spolupráce. Preto ak sa budeš pod
dohľadom skúseného kolegu pre cieľovú pozíciu pripravovať dôsledne a splníš
predpoklady na jej obsadenie, radi Ťa zaradíme k stálym zamestnancom na dobu
neurčitú, s vyššou mzdou a prémiami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Aké máme požiadavky?
Vysokoškolské vzdelanie I. al. II. stupňa technického zamerania
Úplné stredoškolské vzdelanie technického zamerania

Znalosti a skúsenosti:
- MS Office, Internet – pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- dobré komunikačné schopnosti
- flexibilita, kreativita, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať samostatne aj v kolektíve

Železnice Slovenskej republiky sú manažérom železničnej infraštruktúry na Slovensku. Našim poslaním je zabezpečenie modernej, bezpečnej, efektívnej a environmentálne priaznivej železničnej infraštruktúry. Riadime, organizujeme a koordinujeme železničnú dopravnú činnosť na celom území Slovenska.

Súčasťou železničnej infraštruktúry je viac ako 3600 km železničných tratí, 2300 železničných mostov, takmer 2100 priecestí a 8400 výhybiek, nevynímajúc železničné tunely, či železničné stanice, zariadenia oznamovacej, rádiokomunikačnej, zabezpečovacej techniky, pevné elektrické trakčné zariadenia, silnoprúdové a ostatné špeciálne elektrotechnické zariadenia.

O všetky tieto činnosti sa stará viac ako 13 tisíc zamestnancov, ktorí zabezpečujú taký stav infraštruktúry, aby osobná a nákladná doprava bola spoľahlivá a bezpečná.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

1.mája 34
010 01 Žilina