Pridať inzerát

Vedúci predajne - predavač

Železiarstvo - Jakubec, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: SNP 303/41, Smolenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa pracovného výkonu a individuálnych schopností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívna obsluha , predaj tovaru a služieb zákazníkom v kamennej predajni,
- práca s pokladňou a hotovosťou,
- objednávanie a prijímanie tovaru,
- poskytovanie odborných rád zákazníkom - odborné a technické poradenstvo
- predaj sortimentu oddelenia Železiarstva, elektra, farieb, spojovacieho materiálu,
- starostlivosť o tovar (doplňovanie a inventúra tovaru),
- starostlivosť a udržovanie čistoty predajne,
- plnenie zadaných úloh

- stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá je na trhu od roku 2006,
- mzda vždy načas,
- zaškolenie a časovo možnosť podieľania sa na inováciách spoločnosti,
- možnosť navýšenia mzdy podľa praxe a šikovnosti uchádzača,
- koncoročné prémie podľa ziskovosti spoločnosti
- zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

kontaktná osoba: Bc. Viktor Jakubec, 0910 440 134
email: zeleziarstvojakubec@yahoo.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, energetické, stavbárske

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
microsft excel - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- príjemné a ústretové vystupovanie, taktné správanie,
- technické myslenie, samostatnosť, zmysel pre detail,
- zodpovednosť za svoju prácu,
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov,
- pokročilý užívateľ počítača- schopnosť používania
emailu, MS Outlook, vyhľadávanie informácii na
GOOGLE.com,
- schopnosť pracovať s textom a jednoduchými tabuľkami
v kancelárskom softvéri - MS offíce,
- oceníme dobrú znalosť sortimentu a ochotu učiť sa
novým veciam
- dobré komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka
podmienkou
- prax v obdobnej pozícii vítaná

Železiarstvo v centre Smoleníc s dlhoročnou tradíciou, ponúkame široký sortiment tovaru- vodoinštalačný materiál, spojovací materiál, stavebný materiál, farby, laky, domáce potreby, elektro.