Pridať inzerát

Skladník

Zeleninárska s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolná pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacvariabilná zložka 150,-
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie fyzickej vykládky a príjmu obalov
- zaskladnenie prijatého tovaru do regálov
- práca s vysokozdvižným vozíkom, paletovým vozíkom
- zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu
- výdaj tovaru - príprava tovaru podľa objednávok
- práca so skenerom
- starostlivosť o zverené pracovné prostriedky
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- dodržiavanie smerníc BOZP

Spoločnosť Vám poskytne stravné lístky za každý odpracovaný deň vo výške 4,50€
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- príspevok na rekreáciu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do motivačného programu "Nájdi si kolegu"
(odmena za doporučenie zamestnanca)
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- v prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú zlikvidované v súlade s platnou legislatívou. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2022 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- ovládanie VZV - platné oprávnenie na VZV
- ovládanie práce s paletovým vozíkom
- skúsenosti s ručným skenerom - výhodou
- práca s PC vítaná
- samostatnosť, zodpovednosť,
- flexibilita, schopnosť učiť sa

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt