Pridať inzerát

Expedient v potravinárskom priemysle

Zeleninárska s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolná pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 450 EUR/mesiac1000€ nástupný plat a po skúšobnej dobe 1200€ + variabilná zložka platu 250€
  • Termín nástupu: Ihňed resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného expedienta na stabilnú a dlhodobú prácu. Našich zamestnancov si ceníme a ponúkame im základný plat + variabilnú zložku k platu a rôzne benefity.
Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Nachádzame sa v Kostolnej nad Dunajom t.j. v blízkosti mesta Senec. Disponujeme novými modernými linkami na balenie zeleniny.

V uvedenej pozícii pracovník zabezpečuje:
- sledovanie potrieb a priebehu výroby, s tým súvisiacich expedičných a dodacích termínov,
- podklady pre vystavovanie faktúr,
- vystavuje správne doklady (expedícia),
- skenovanie hotovej výroby pre účely expedície.
- ovplyvňuje a neustále monitoruje stav zásob, obalov, paliet.
- vybavovanie korešpondencie súvisiacej s nákupom, dodávkami a fakturáciou tovarov
- dbá na dodržiavanie BOZP a PO.

Spoločnosť ZELENINARSKA s.r.o. poskytuje zamestnancom stravnú jednotku za každý odpracovaný deň vo výške 3,90€ - zamestnanec prispieva sumou 0,30 €,
- vernostné podľa odpracovaného obdobia
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III.dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu" to znamená poskytneme Vám odmenu za doručenie zamestnanca.
-možnosť vzdelávania a odborného rastu
- v prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie

Z dôvodu celodennej expedície je pracovná doba nerovnomerne rozvrhnutá.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Prosím, zašlite svoj životopis resp. dohodnite stretnutie na telefónnom čísle 0908 106 451.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť , dôslednosť, dynamickosť , komunikačné schopnosti,
Vítaná znalosť: IFCO, Euro Pool systém, Helios

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov