Pridať inzerát

Strojník - supervízor

Zeleninárska s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolná pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac1100€ nástupný plat, po skúšobnej lehote 1400€+ variabilná zložka mzdy 300€.
  • Termín nástupu: ihňeď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha baliacej linky zeleniny
- riadi sa internými predpismi spoločnosti a dodržiava predpisy BOZP
- sledovanie chodov jednotlivých pohonov a technologických prvkov

- stravné lístky nad rámec zákona
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III.dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársky priemysel

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- skúsenosti v spracovateľskom priemysle ( poľnohospo-
dárske produkty)

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

455
90050 Kráľová pri Senci