Pridať inzerát

Právnik Združenia pre lepšiu správu bytových domov

Združenie pre lepšiu správu bytových domov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova 23, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacOd 1200 - 1500 eur. Finálna mzda v závislosti od schopností, zručností a skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právna podpora pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov vykonávajúcich činnosti podľa zákona č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov a súvisiacich osobitných predpisov,
- poskytovanie konzultácii a jednoduchého právneho poradenstva,
- analýza legislatívy, judikatúry a rozhodovacej činnosti štátnych orgánov pre segment správy bytového a nebytového fondu,
- spotrebiteľská agenda v súvislosti s oprávneniami vlastníkov bytov a nebytových priestorov,
- tvorba právnych dokumentov, zmlúv, žalôb, opravných prostriedkov, vyjadrení, stanovísk a výziev,
- príprava návrhov zmlúv pre obchodných partnerov Združenia a subjekty v oblasti mediálnej spolupráce,
- právne riešenie medziľudských vzťahov medzi vlastníkmi bytov a nebytových priestorov,
- zastrešenie ochrany osobných údajov a súvisiace poradenstvo pre správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov bytov.

práca v mladom dynamickom kolektíve, možnosť profesionálneho a osobného rastu, kreatívne prostredie, účasť na odborných konferenciách, možnosť ďalšieho vzdelávania, možnosť prednášateľskej a publikačnej činnosti, teambuildingy, možnosť home office, telefón a notebook aj na súkromné účely.

Pohovor bude pozostávať z predstavenia sa uchádzača a jednoduchej praktickej časti, ktorá sa uskutoční ústnou formou a jej obsahom bude vlastný pohľad na vybrané právne problémy v súvislosti s výkonom vyššie špecifikovanej agendy a posúdenia logického uvažovania a kreativity každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

právo
3

Prax v oblasti správy bytového/nebytového fondu VÝHODOU! Vítané sú predpoklady časovej flexibilty, zvýšené pracovné nasadenie, schopnosť argumentácie a promptného riešenia nových situácií, zmysel pre detail, precíznosť. Hľadáme tímového hráča, ktorý sa popasuje s každou zverenou úlohou, má rád výzvy a je kreatívny pri plnení pracovných úloh a vie si zorganizovať svoj pracovný čas vrátane prislúchajúcej agendy.

Združenie pre lepšiu správu bytových domov vzniklo ako potreba prínosu inovatívnych návrhov, moderných prístupov a opatrení, zavedením ktorých prispeje k zvýšeniu úrovne kvality a celkovej efektivity správy bytových domov na Slovensku. Snahou združenia je zvýšiť kvalitu správy bytových domov bez ohľadu na formu, ktorou sa vykonáva. Bytovým družstvám, bytovým podnikom, správcovským organizáciám a spoločenstvám vlastníkov bytov ide o jeden a ten istý cieľ, ktorým je efektívna, kvalitná a bezproblémová správa bytového domu. Združenie za týmto účelom organizuje množstvo odborných seminárov, workshopov, konferencií. Vydáva vlastný odborný časopis "Zlepšovák správcu bytových domov" a pravidelne prispieva odbornými článkami do verejných médií.

Adresa spoločnosti

Štefánikova 886/23
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto