Pridať inzerát

Operátor výroby v remeselnej cukrárenskej výrobe

Zdravie z pece

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Elektrárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacplatené nadčasy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na nočnej zmene v remeselnej pekárensko-cukrárenskej výroby. Je potrebné mať skúsenosti a prax v oblasti pekárstva/cukrárstva. Konkrétne sa jedná o strojové miesenie, miešanie, ručné práce, obsluha strojov, pece.
Kvôli fyzickej náročnosti je práca nevhodná pre ženy.

Závisia od dohody so zamestnávateľom.

Je potrebné si vopred dohodnúť telefonicky termín osobného pohovoru, ktorý bude priamo na prevádzke, Elektrárenská 1, Bratislava.
Práca kvôli fyzickej náročnosti nie je vhodná pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, zodpovedný prístup, manuálna zručnosť, schopnosť ovládať stroje vo výrobe (zložitejšie aj jednoduchšie), samostatnosť.

Remeselná pekáreň zameraná na zdravé výrobky zo starej špaldy. Vyrábame pečivo bez kvásku, bez kvasníc, bez umelých dochucovadiel, konzervantov a farbív.
Samostatná časť prevádzky je bezlepková výroba.

Adresa spoločnosti

Zdravie z pece s. r. o.
Elektrárenská 1
83105 Bratislava
https://www. zdraviezpece.sk