Pridať inzerát

Kuchár / kuchárka

Zdenka Uhnáková PENZIÓN ENCIÁN

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacĎalšie informácie o mzde budú spresnené na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a výdaj jedál z jedálneho lístka,
- príprava a výdaj polpenzie pre ubytovaných hostí,
- zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín,
- zodpovedanie za celkový chod kuchyne.
- uplatňovanie zásad HACCP a BOZP,
- pracuje sa krátky/dlhý týždeň.

Výhody a benefity vám radi upresníme na osobnom pohovore.

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nás kontaktujte na tel. č. 0903500551, alebo nám pošlite aktuálny štruktúrovaný životopis na emailovú adresu info@encian.eu
Uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatnosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť,
zručnosť.

Penzión Encián svojou polohou v centre Tatranskej Lomnice je ideálnym miestom pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou. Súčasťou penziónu je reštaurácia s krbom a letná terasa, ktorá je k dispozícií nielen pre ubytovaných.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatranská Lomnica 32
05960 Vysoké Tatry