Odborník pre IT junior – národného projektu „Optimalizácia procesov riadenia a prevádzky Zboru väzenskej a justičnej stráže“

Zbor väzenskej a justičnej stráže

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šagátova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 437,5 - 4 062,5 EUR/mesiacosobný plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborník pre IT junior plní najmä tieto úlohy:

 na pozícii junior koordinuje návrh architektúry riešenia IS a implementáciu technológií predovšetkým z pohľadu udržateľnosti; zber a analyzovanie funkčných požiadaviek, analyzovanie a spracovanie dokumentácie z pohľadu procesov
 koordinuje priebežné hodnotenie a kontrolu kvality (vecnej aj formálnej)
 koordinuje údržbu databázy, správu používateľských účtov/prístupy, záloh a optimalizácií chodu databázy, identifikuje problémové oblasti a navrhuje riešenia na ich odstránenie
 koordinuje zavádzanie projektov aplikačného programového vybavenia vrátane metodického usmerňovania a testovania systémového a aplikačného programového vybavenia.

Pracovné miesto sa vytvára na dobu realizácie národného projektu – do 31.12.2023.

bohatý sociálny program,
rodinné rekreácie v našich zariadeniach,
zabezpečené stravovanie,
stabilné a perspektívne uplatnenie,
možnosť parkovania,
možnosť ubytovania,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne so zameraním IT

Ostatné znalosti

TOGAF - základy
ArchiMate alebo ekvivalent - základy
OMG-Certified UML - základy

Počet rokov praxe

0

- doporučený certifikát TOGAF alebo ekvivalent, certifikát na modelovací jazyk napr. Archimate alebo ekvivalent, doporučený certifikát OMG-Certified UML, doporučená prax v odbore

- samostatnosť, iniciatívnosť, zodpovednosť

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.

Adresa spoločnosti

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže
Šagátova ul. č. 1
82108 Bratislava