Pridať inzerát

Projektový manažér - dopytovo orientovaného projektu

Zbor väzenskej a justičnej stráže

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šagátova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 359,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.06.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 zodpovedá za celkové riadenie projektu, projektových aktivít a projektových podaktivít,
 ukladá zamestnancom zboru na úseku projektu „Manažment údajov Zboru väzenskej a justičnej stráže“ úlohy, riadi a usmerňuje ich činnosť, vydáva im rozkazy, nariadenia, pokyny a kontroluje ich plnenie,
 vedie školenia pre zamestnancov zboru a príslušníkov zboru v oblasti projektovej implementácie,
 vypracúva návrhy na zmeny v projekte,
 dbá o napĺňanie finančných ukazovateľov a cieľov projektu,
 dbá o súlad rozpočtu so zmluvou o poskytnutí nenávratného finančného príspevku daného projektu,
 vedie evidenciu finančných prostriedkov projektu,
 spracováva podklady do žiadosti o platbu,
 pripravuje rozpočtové opatrenia,
 pripravuje podklady pre mzdové zúčtovanie platov zamestnancov zboru pracujúcich na projekte,
 dbá o dodržiavanie termínov projektu a pravidelne aktualizuje časový harmonogram projektu,
 dbá o napĺňanie cieľov a indikátorov projektu,
 dbá o súlad projektu so zmluvou o poskytnutí nenávratného finančného príspevku daného projektu,
 vedie porady projektového tímu,

zabezpečené stravovanie,
možnosť ubytovania,
bohatý sociálny program,
možnosť parkovania,
rodinné rekreácie v našich rekreačných zariadeniach,

Pracovné miesto sa vytvára na dobu realizácie projektu "Manažment údajov Zboru väzenskej a justičnej stráže"
cca. do 30.11.2023

ďalšie požiadavky:
certifikát minimálne Prince 2 Foundation alebo ekvivalent.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne so zameraním IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

s implementáciou IT projektov

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, komunikatívnosť, iniciatíva,

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.