Špecialista úseku miezd a platov odboru ekonomiky - vedúci úseku

Zbor väzenskej a justičnej stráže

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šagátova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 974,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: po splnení podmienok prijímacieho konania

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie platov a služobných príjmov,
• metodika, kontrola problematiky odmeňovania príslušníkov zboru, realizácie dane z príjmov zo závislej činnosti, jej ročného zúčtovania a zrážok zo služobných príjmov príslušníkov zboru vykonávané v špecifických podmienkach zboru,
• realizácia dane z príjmov zo závislej činnosti, jej ročného zúčtovania, zrážok na výsluhové zabezpečenie, starobné a invalidné poistenie, úrazové zabezpečenie, úrazové poistenie, nemocenské zabezpečenie, nemocenské poistenie, do rezervného fondu solidarity, na doplnkové dôchodkové sporenie a zdravotné poistenie vo vzťahu k príslušníkom zboru a zamestnancom zboru,
• spolupracuje so softvérovou firmou, ktorá rieši platové náležitostí príslušníkov zboru a zamestnancov zboru,
• organizuje, riadi a kontroluje plnenie úloh podriadených pracovníkov.

bohatý sociálny program,
rodinné rekreácie, resp. rehabilitácie v našich zariadeniach,
zabezpečené stravovanie,
stabilné a perspektívne uplatnenie,
starostlivosť o zdravie,
dovolenka 6 týždňov,
možnosť parkovania,
možnosť ubytovania,

Životopis vo formáte EUROPASS (https://europass.cedefop.europa.eu/sk/documents/curriculum-vitae) Vás žiadame zaslať prostredníctvom portálu, alebo emailom na nižšie uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

mzdovej agendy
3

precíznosť, spoľahlivosť, komunikačné zručnosti, samostatný a aktívny prístup k práci.

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.

Adresa spoločnosti

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže
Šagátova 1
821 08 Bratislava