Pridať inzerát

Junior finančný controller

Zberné suroviny Žilina a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPohyblivá zložky mzdy do 500 Eur mesačne.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie a sledovanie procesov controllingu
• Kontrola tržieb, nákladov a marže
• Pravidelný reporting
• Úzka spolupráca s vedením spoločnosti
• Kontrola pohľadávok a záväzkov
• Spracovanie a kontrola dát z interných databáz
• Podieľanie sa na príprave forecastingu a budgetov
• Monitorovanie nákladov spoločnosti a účinné využívanie finančných zdrojov
• Analytická podpora aktivít obchodného oddelenia a ostatných odborných oddelení

Hľadáme zanieteného člena tímu, ktorý má ambíciu uplatniť svoje skúsenosti a odborne rásť.

Výkon tejto pozície je pomerne náročný, preto by bolo výhodou mať skúsenosti z oblasti controllingu vo výrobnej firme resp. obchodnej firme. Uvítame však i uchádzača s menšou praxou ale s veľkou chuťou učiť sa a silným pracovným nasadením.

Je to rôznorodá a dynamická práca, ktorej výkon vyžaduje precíznosť, analytické myslenie a schopnosť zamerať sa na detail. Je vhodná pre tých, ktorým je finančná oblasť blízka a baví ich finančný controlling, chcú sa presadiť a zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť. Na začiatku sa budete môcť oprieť o podporu vedenia spoločnosti a kolegov z ekonomického oddelenia, v budúcnosti sa od Vás bude očakávať väčšia samostatnosť ruka v ruke so zvýšením kompetencií.

Viete si predstaviť nastavovať nové procesy v oblasti controllingu, baví vás plánovať a analyzovať? Nemáte problém zvládať precíznu prácu a pracovať na sebe? Na tejto pracovnej pozícii sa okrem dodržiavania rutinných postupov vyžaduje aj istá tvorivá schopnosť a samostatnosť.

Ponúkame Vám však zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou, priamu podporu najvyššieho vedenia a neustály odborný a osobnostný rast.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ekonomický background
• ochota prevziať zodpovednosť a konať samostatne
• vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre detaily
• komunikatívnosť a silný tímový postoj

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov