Pridať inzerát

Vedúci prevádzky Martin

Zberné suroviny Žilina a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy do 200 Eur mesačne k základnej mzde.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením ľudí, riadením výroby alebo obchodnej prevádzky a tímového ducha? Je pre Vás dôležité pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti? V prípade, že ste na obidve otázky odpovedali kladne, táto ponuka je určená práve pre Vás!
Na spracovateľský dvor v Martine hľadáme zodpovedného vedúceho prevádzky, ktorý má rád prácu s ľuďmi a bude spoľahlivou pravou rukou svojho nadriadeného.

Vašou náplňou práce bude:
- zabezpečenie efektívneho chodu procesov pri zvoze, spracovaní a expedícii druhotných surovín
- riadenie kolektívu výrobných pracovníkov
- zabezpečenie dodržiavania a kontroly kvality vykúpených surovín, ich zhodnotenie triedením, úpravou a výstupnú kontrolu druhotných surovín
- zabezpečenie technickej spôsobilosti strojov, zariadení, budov, majetku a ich údržby
- vykonávanie údržby vozového parku, kontrola spotreby PHM, vedenie evidencie
- expedícia vagónových a automobilových zásielok druhotných surovín, príprava reportov pre zmluvných špeditérov
- výkon finančného styku s platobnými ústavmi, príprava návrhov na úpravu kúpnych cien
- príprava dokladov – nákladné listy, CIM, CRM, sprievodné listy nebezpečného odpadu a i.
- zodpovednosť za meranie rádioaktivity železného šrotu a kontrola dodržiavania environmentálnej politiky
- v prípade potreby zabezpečenie výkupu druhotných surovín na závode.

Zázemie v spoločnosti, ktorá je stabilným, dlhoročným hráčom v oblasti obchodovania s druhotnými surovinami.
Viacstupňový odmeňovací systém v závislosti od dosiahnutých výkonov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kragujevská 3
010 01 Žilina