Pridať inzerát

Junior Marketing Specialist

Zásielkovňa s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac1100€ brutto
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou víziou je vybudovať lovebrand. Chceme byť prvou voľbou klienta pre doručenie kamkoľvek do sveta. Pridaj sa k nám, pomôž nám naplniť naše ciele a vyrastieš spolu s nami – výziev je u nás vždy dosť!

Čo budeš robiť?

  • Dohliadať na naše sociálne siete
  • Komunikovať s našimi zákazníkmi
  • Podporovať náš marketingový tím pri ich aktivitách – čo už pôjde o eventy, tvorbu materiálov alebo kampaní
  • Spolupracovať s tímami naprieč firmou pri tvorbe obsahu
  • Starať sa o našu internú komunikáciu
  • Pripravovať rôzne podklady pre HR oddelenie

Naši kolegovia sú pre nás na prvom mieste a záleží nám na tom, aby si mohli výhody Zásielkovne užívať aj mimo práce. Práve preto máme pestrú ponuku benefitov z ktorej si vyberie každý:

  • U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame 100%
  • Hovoríme áno výroku „v zdravom tele, zdravý duch (a dobrá nálada)“ a preto ti Multi-sport kartu nie len poskytneme, ale ti na ňu aj prispejeme
  • Správny Zásielkovňák vie, že už nemusí čakať v rade na pošte a preto využíva našu službu #MedziNami za 1 cent
  • Nakupuješ online? Určite ťa poteší množstvo zliav u našich partnerských e-shopov
  • Jor ingliš is not sou gut? Pravidelné hodiny s našim lektorom to napravia
  • Svojich kolegov spoznáš lepšie, na teambuildingoch, firemných dňoch a spoločných raňajkách
  • Chceme, aby kariérny rast nebol pre naších vytrvalých a šikovných kolegov iba benefitom na papieri a preto pri obsadzovaní voľných pozícií hľadáme prioritne medzi našimi zamestnancami
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom (svadba, narodenie dieťa)
  • Chceme sa neustále zlepšovať a preto ťa budeme rozvíjať prostredníctvom rôznych školení a programov
  • Poznáš šikovného kamoša, známeho, ktorému by sa "hodila červená"? Využi náš referral program s heslom: „Nájdi si kolegu, získaj odmenu.“
  • O tvoju imunitu sa postaráme pravidelnými ovocnými dňami a vitamínovými baličkami
  • Zvažuješ nákup nového auta? U nás dostaneš zľavu na kúpu nového auta značky Škoda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal/a vedieť?

  • Vieš ako spravovať sociálne siete
  • Máš príjemný prejav a naši zákazníci sa na teba radi obrátia
  • Si proaktívny/a a nebojíš sa prísť s dobrým nápadom
  • Vieš ako fungujú kampane a ich vyhodnotenie

Zásielkovňa je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 100 výdajných miest.
Svoje pôsobenie má Zásielkovňa hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Zásielkovňa zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 28 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Zásielkovňa a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.

Zásielkovňa ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava