Pridať inzerát

Team Leader technickej podpory

Zásielkovňa s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sliačska 1/D, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiac1450€ brutto
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša technická podpora sa denne stará o to, aby naše vybavenie a systémy fungovali tak ako majú. Takisto podporujú aj našich klientov a partnerov tak, aby technicky zastrešili celý proces prepravy zásielky. Tento trojčlenný tím si hľadá svojho tím lídra, ktorý dozrie na to, aby sa z nich stal samostatný tím expertov pre celé Slovensko.

Čo budeš robiť?

  • Viesť technickú podporu na Slovensku – bude potrebné prioritizovať úlohy, riadiť menšie projekty, koordinovať zmeny, ktoré nás čakajú...
  • Spravovať naše interné manuály a dokumentáciu – postaráš sa o to aby bola vždy aktuálna a prístupná
  • Spravovať účty v O365
  • Príprava a aktualizácia našich počítačov, sem tam nejaká oprava a diagnostika
  • Základná správa siete a dátovej infraštruktúry
  • L1 podpora na centrále a občas kolegom v iných krajinách
  • Zveríme ti aj technickú stránku našich dep – občas bude treba vycestovať a dohliadnuť na dodávateľa, či vyriešiť nejaký problém

Naši kolegovia sú pre nás na prvom mieste a záleží nám na tom, aby si mohli výhody Zásielkovne užívať aj mimo práce. Práve preto máme pestrú ponuku benefitov z ktorej si vyberie každý:

  • U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame 100%
  • Hovoríme áno výroku „v zdravom tele, zdravý duch (a dobrá nálada)“ a preto ti Multi-sport kartu nie len poskytneme, ale ti na ňu aj prispejeme
  • Správny Zásielkovňák vie, že už nemusí čakať v rade na pošte a preto využíva našu službu #MedziNami za 1 cent
  • Nakupuješ online? Určite ťa poteší množstvo zliav u našich partnerských e-shopov
  • Jor ingliš is not sou gut? Pravidelné hodiny s našim lektorom to napravia
  • Svojich kolegov spoznáš lepšie, na teambuildingoch, firemných dňoch a spoločných raňajkách
  • Chceme, aby kariérny rast nebol pre naších vytrvalých a šikovných kolegov iba benefitom na papieri a preto pri obsadzovaní voľných pozícií hľadáme prioritne medzi našimi zamestnancami
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom (svadba, narodenie dieťa)
  • Chceme sa neustále zlepšovať a preto ťa budeme rozvíjať prostredníctvom rôznych školení a programov
  • Poznáš šikovného kamoša, známeho, ktorému by sa "hodila červená"? Využi náš referral program s heslom: „Nájdi si kolegu, získaj odmenu.“
  • O tvoju imunitu sa postaráme pravidelnými ovocnými dňami a vitamínovými baličkami
  • Zvažuješ nákup nového auta? U nás dostaneš zľavu na kúpu nového auta značky Škoda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by si mal byť?

  • Máš skúsenosť s vedením menšieho tímu a vieš čo to obnáša
  • Rád hľadáš nové riešenia a nevzdáš to keď nezafunguje „vypnúť a zapnúť“
  • V prostredí O365 si ako doma
  • Nevadí ti občas vycestovať na naše depá
  • Po anglicky sa dohovoríš aj s našimi kolegami z iných krajín

Zásielkovňa je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 100 výdajných miest.
Svoje pôsobenie má Zásielkovňa hneď v niekoľkých krajinách, a preto patrí pod skupinu Packeta Group, ktorá zastrešuje jej medzinárodné pôsobenie. Zásielkovňa zabezpečuje nízkonákladový a efektívny spôsob doručenia zásielok viac ako 28 000 e-shopom na výdajné miesta a adresu príjemcu cez jedno technologické riešenie = 1 API. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Dostupnosť je podporovaná aj vďaka inovatívnej mobilnej aplikácii Zásielkovňa a jej službe Medzi Nami, prostredníctvom ktorej si môžu posielať zásielky aj fyzické osoby. Zákazník má v aplikácii heslo vždy poruke a dokáže si tak prehľadne sledovať stav zásielky alebo vrátiť sa do histórie zásielok.

Zásielkovňa ponúka ľuďom slobodu. Je na zákazníkovi, kedy a kde si svoju zásielku prevezme alebo odošle. Aj vďaka tomu bola zaradená ako najobľúbenejšia služba pri doručení zásielky na výdajné miesto na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava