Pridať inzerát

Recepčná zubnej ambulancie

Žarnovica Dent s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická 481, Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacOdmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedanie za chod recepcie, starostlivosť o klientov čakajúcich na vyšetrenie. Preberanie a vybavovanie telefonátov, objednávanie klientov, organizácia elektronických kalendára ambulancií (na PC). Poskytovanie všeobecných informácií klientom. Distribuovanie a spracovávanie korešpondencie a elektronickej pošty. PC práca s kartotékov a zdravotnými poisťovňami. Prijímanie platieb. Zodpovedanie za poriadok a čistotu v okolí recepcie.

Moderné a príjemné pracovné prostredie. Osobné hodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu. Spoločnosť Žarnovica Dent, s.r.o si vyhradzuje právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu, ktorí spľňajú podmienky a vzdelanie potrebné pre danú pozíciu.
S uchádzačmi o zamestnanie bude termín osobného pohovoru včas dohodnutý.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prirodzenosť pri práci s PC a smartphonom
- proaktívny a empatický prístup k pacientovi
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- komunikatívnosť,
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Moderná súkromná stomatologická ambulancia.